producent poscieli hotelowej Adamaszek HoReCa

Firma Adamaszek HoReCa producent kołder hotelowej oraz pozostałego wyposażenia hoteli

Nasza firma istnieje na rynku od końca lat 90 tych. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją wyrobów tekstylnych. Wkładamy dużo pracy w to, aby nasze produkty i jakość usługi zadziwiały innowacyjnością i wysokim poziomem.
Produkujemy: obrusy do restauracji, falbany i pościel hotelową. Dysponujemy szeroką gamą poduszek, kołder, narzut, bieżników, koców, prześcieradeł, ręczników hotelowych, szlafroków i pokrowców na materace. Wykonujemy firany z woalu klasycznego i niepalnego.
Pościel produkujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak: satyna bawełniana, płótno bawełniane i adamaszek. Obrusy wykonywane są z materiałów o dużo większej gramaturze, zapewniającej długą żywotność, takich jak: bawełna, len, a także plamoodporne pokryte teflonem. Jako producent kołder hotelowych, pościeli i poduszek wiemy jak ważny jest komfort Państwa klientów.

producent kołder hotelowych

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy przemysłowe maszyny firmy JUKI, czołowego producenta urządzeń szwalniczych oraz najlepsze nici renomowanych marek ARIADNA i ARENA, wytwarzane w najnowocześniejszych procesach technologicznych.

Na życzenie produkty ozdabiamy dowolnym logo czy napisem. Jest to możliwe w dwóch technologiach: metodą nadruku na materiale lub za pomocą haftu komputerowego.

Jesteśmy w stanie wyposażyć pokoje hotelowe i restauracje od A do Z we wszystkie potrzebne produkty.Jako producent kołder hotelowych, pościeli i poduszek, zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień.


Towar dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Nasza firma wyposażała wiele eleganckich hoteli i restauracji mających wystrój nowoczesny jak i retro typu zamek np: „Hotel Gołębiewski”.. Ostatnio mieliśmy zaszczyt wykonywać pościel do jednego z hoteli podlegającego Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.


Dla dużych odbiorców oferujemy atrakcyjne rabaty.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą i zapraszamy do przesyłania zapytań o cenę.